Budowa przyłączy – utrudnienia w niektórych rejonach aż do końca miesiąca

Od dzisiaj, 2 stycznia, aż do 31 stycznia 2017 roku potrwają tymczasowe zmiany organizacji ruchu na  niektórych ulicach Poznania, w związku z budową przyłączy. Na utrudnienia muszą przygotować się poznaniacy w rejonie ul. Dąbrowskiego, ul. Przemysłowej i ul. Gnieźnieńskiej.

W dniach 2-22 stycznia potrwają utrudnienia w rejonie posesji na ul. Dąbrowskiego 69. Etapowo wprowadzane będą miejscowe zwężenia jezdni i chodnika. Ruch pojazdów odbywać się będzie po torowisku tramwajowym, dojazd do posesji po płytach przejazdowych, a ruch pieszych po kładce. Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h.

Od dzisiaj, 2 stycznia, aż do końca miesiąca potrwają utrudnienia wzdłuż ul. Przemysłowej, od ul. Chwałkowskiego do ul. Żupańskiego. W tym rejonie pojawią się ograniczenia w parkowaniu i ruchu pieszych. Nie przewiduje się zmian dla ruchu pojazdów po jezdni.

Od jutra, 3 stycznia, do czwartku, 5 stycznia, miejscowo zwężona zostanie jezdnia na ul. Gnieźnieńskiej 34. Zostanie tam także zamknięty chodnik, a ruch pieszych skierowany na druga stronę ulicy. Pojawią się także ograniczenia prędkości do 30km/h w rejonie prowadzonych prac.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.