Kolizje i korki na ulicach Poznania w piątkowy poranek

Po kilku kolizjach w mieście, a także przy porannym szczycie komunikacyjnym, zakorkowała się część ulic w Poznaniu. W niektórych miejscach, kierowcy stoją w bardzo długich kolejkach.

Po kolizji trzech samochodów na moście Lecha, w kierunku ul. Bałtyckiej, zakorkował się nie tylko most, ale i ul. Serbska od strony ul. Naramowickiej.

W tej części miasta, kierowcy stoją również na ul. Lechickiej w obu kierunkach – od ul. Połabskiej do ul. Naramowickiej i od wysokości ul. Hawelańskiej do ul. Naramowickiej. Sama ul. Naramowicka również zakorkowana w kierunku centrum miasta.

Duży ruch także na całej długości ul. Umultowskiej w kierunku ul. Połabskiej.

Bardzo mocno zakorkowany przejazd przez ul. Obornicką, od ronda Obornickiego do wysokości ul. Szarych Szeregów. Bardzo powolny ruch czeka na kierowców również na ul. Strzeszyńskiej.

Po kolizji czterech samochodów na ul. Czechosłowackiej, nadal utrudnienia występują na nitce w stronę ul. Dolna Wilda. Zakorkowana także sama ul. Dolna Wilda przed skrzyżowaniem z ul. Czechosłowacką.

W centrum korek na moście Królowej Jadwigi, w kierunku AWF, wolniejszy przejazd czeka również na kierujacych na ul. Garbary i Pułaskiego.