Korki w mieście i okolicy, postój również na bramkach na A2

Polacy ruszyli w drogę – zarówno po zakupy świąteczne jak i do rodziny. Poznań zakorkowany jest w niemal każdej części miasta. Fatalnie wygląda również sytuacja na autostradzie A2, przy punkcie poboru opłat, a także na węzłach Komorniki i Luboń.

Kierowcy jadący S5 w kierunku Poznania muszą liczyć się ze spowolnionym ruchem niemal co kawałek. Mocno zakorkowana jest ul. Poznańska w Komornikach.

Na autostradzie A2, na nitce od strony Świecka, korek rozpoczyna się na wysokości Dopiewa i ciągnie przez punkt poboru opłat, węzeł Komorniki, aż za węzeł Luboń. Mocno zakorkowany jest także sam Luboń, szczególnie wokół Factory Poznań.

W Poznaniu duży ruch na Dąbrowskiego, miejscami korkuje się także ul. Bukowska. Kierowcy stoją na ul. Niestachowskiej w stronę ul. św. Wawrzyńca.

Duży ruch na ul. Lutyckiej, na pasie w kierunku Naramowic, powoli poruszają się kierowcy na ul. Obornickiej. Fatalnie wygląda sytuacja na ul. Piątkowskiej w obu kierunkach. Postój kierowców czeka od skrzyżowania z ul. Słowiańską, przez ul. Wojciechowskiego do skrzyżowania z ul. Kurpińskiego.

Bardzo dużo samochodów w okolicy CH Plaza na wszystkich dojazdach.

Coraz mocniej korkuje się ul. Lechicka w kierunku mostu Lecha, a także ul. Naramowicka w stronę ul. Lechickiej.

W centrum stoją niemal wszystkie ulice. Na ul. Królowej Jadwigi, kierowców czeka postój od wysokości Wierzbięcic do Ronda Rataje. “Stoją” Garbary, Wyszyńskiego i Rondo Śródka. Duży ruch na ul. Jana Pawła II.

Na Wildzie, największy korek powstał na ul. 28 Czerwca, a także na ul. Hetmańskiej, od ul. Głogowskiej aż do Ronda Starołęka.

Zdjęcia otrzymaliśmy od czytelniczki na adres [email protected]

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.