Bardzo duże korki na ulicach Poznania

Fatalnie wygląda czwartkowy poranek na poznańskich drogach. Silny wiatr i deszcz zachęcił wielu do przesiadki do samochodów, a to oznacza więcej korków. Kolizje, stłuczki i zwężenia jezdni to dziś koszmar dla kierujących.

Bardzo źle wygląda ul. Hetmańska w stronę Wildy. Po porannym wypadku na wysokości Drogi Dębińskiej, korek zaczyna się już od ronda Żegrze. Na dodatek, tuż przed rondem Starołęka doszło do awarii samochodu, w którym urwało się koło przez co zajęty jest lewy pas ruchu.

Mocno zakorkowana jest ul. Zamenhofa w obu kierunkach. Na rondzie Rataje drogowcy zajęli wewnętrzny pas, co tylko spotęgowało i tak już duży ruch zator w tym miejscu.

Kierowcy stoją także na ul. Królowej Jadwigi w stronę centrum oraz na dojeździe do ronda Rataje od strony ul. Baraniaka i trasy katowickiej.

Korki również na Jeżycach – duży ruch na ul. Polnej i Jackowskiego, a także na ul. Roosevelta od ul. Poznańskiej do Dąbrowskiego i ronda Kaponiera. Ciężko jedzie się także ul. Grochowską, zwłaszcza przy skrzyżowaniu z ul. Marcelińską.

Korkowo także na ul. Nowowiejskiego przy Pułaskiego oraz na ul. Solnej. Źle jedzie się również ul. Libelta i Lechickiej oraz Naramowickiej.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.