Milion kroków przez Izrael – opowieść o niezwykłej wędrówce w Poznańskim Klubie Podróżnika

Poznaniacy mogą polecieć z Poznania do Izraela – do Tel Awiwu oraz Ejlatu-Ovdy. Połączenia realizują: LOT oraz Ryanair. Ci, którzy jeszcze nie są przekonani, czy jest to dobry kierunek podróży, mogą poznać opowieść o tym państwie podczas czwartkowego spotkania w Poznańskim Klubie Podróżnka. Łukasz Supergan, podróżując po Izraelu, wyszedł z założenia, że aby dobrze poznać […]

Poznaniacy mogą polecieć z Poznania do Izraela – do Tel Awiwu oraz Ejlatu-Ovdy. Połączenia realizują: LOT oraz Ryanair. Ci, którzy jeszcze nie są przekonani, czy jest to dobry kierunek podróży, mogą poznać opowieść o tym państwie podczas czwartkowego spotkania w Poznańskim Klubie Podróżnka.

Łukasz Supergan, podróżując po Izraelu, wyszedł z założenia, że aby dobrze poznać dane państwo, trzeba je zwiedzić pieszo.

Idąc Izraelskim Szlakiem narodowym poznał kraj od Morza Czerwonego, przez pustynię Negev po Morze Śródziemne i Galileę. Podczas dwumiesięcznej podróży poznał różnorodność i specyfikę tego państwa i jego mieszkańców. Spotykał się zarówno z ortodoksyjnymi Żydami, Palestyńczykami, jak i hipisami – każdy z nich opowiadał mu o swoim kraju.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 19 marca, w Kinie Rialto, o godzinie 19:00. Ostatnie bilety dostępne są online.