“Śmietanka Towarzyska” na MTP

Dzieła Wooddy’ego Allena to filmy obsadzone niezwykle celnie, a Międzynarodowe Targi Poznańskie pozwolą nam doświadczyć jego reżyserskiego kunsztu na własne oczy w ramach „Lata na Targach”.

Cykl kina plenerowego Międzynarodowych Targów Poznańskich już dziś, 16 sierpnia, po raz kolejny będzie zarazem cieszyć się i odrobinę smucić widzów, bowiem wyświetlony zostanie film pt. „Śmietanka Towarzyska”.
Srebrny ekran wypełniony zostanie latami 30. amerykańskiej Fabryki Snów oraz Nowego Jorku w kolorze sepii. Główny bohater to młody chłopak z Bronxu – Bobby, który liczy na spełnienie marzeń o wielkiej karierze. Bobby wyrusza więc do Los Angeles, aby pracować u boku swojego wujka Philla – agenta największych gwiazd Hollywood. Z biegiem czasem Bobby zakochuje się w sekretarce Vonnie, którą zagrała zjawiskowa Kristen Stewart.
Wstęp jest bezpłatny, a film rozpoczyna się punktualnie o 21:30. Wejście na seans, tradycyjnie będzie znajdować się od ulicy Bukowskiej. Dla wszystkich oglądających przygotowane będą stosika z przekąskami, napojami oraz piwami regionalnymi.