Strażak z JRG 2 Poznań Wicemistrzem Europy w kickboxingu

Poznański strażak był jednym z zawodników polskiej kadry. W finale kategorii mężczyzn 86kg Mateusz Kubiszyn spotkał się z reprezentacji Rosji, Vladislavem Revutskim. Ich walka odbywała się jako główne wydarzenie uroczystej gali wieczornej. Choć walka była zacięta, to ostatecznie poznaniak musiał uznać wyższość Rosjanina, przegrywając na punkty. Zdobył jednak srebrny medal i tytuł Wicemistrza Europy w […]

Poznański strażak był jednym z zawodników polskiej kadry.

W finale kategorii mężczyzn 86kg Mateusz Kubiszyn spotkał się z reprezentacji Rosji, Vladislavem Revutskim. Ich walka odbywała się jako główne wydarzenie uroczystej gali wieczornej.

Choć walka była zacięta, to ostatecznie poznaniak musiał uznać wyższość Rosjanina, przegrywając na punkty. Zdobył jednak srebrny medal i tytuł Wicemistrza Europy w formule Full Contact.

Cała reprezentacja zdobyła łącznie w turnieju 2 złote, 3 srebrne i 11 brązowych medali.