Rybomania 2019, czyli trzydniowe święto miłośników wędkarstwa

Od 1 do 3 lutego na Międzynarodowych Targach Poznańskich będą odbywały się targi wędkarskie Rybomania 2019. Zaplanowano nie tylko prezentacje nowości sprzętowych, ale także między innymi pokazy specjalne.

Targi wędkarskie Rybomania są największym tego typu wydarzeniem w Polsce i jednym z największych w Europie. Każda edycja skupia setki wystawców i corocznie odwiedzana jest przez blisko 60 tys. pasjonatów wędkarstwa. Kusi ich zarówno możliwość zapoznania się z nowymi produktami wprowadzanymi na rynek, jak i wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami.
 
Nie inaczej będzie tym razem. W najbliższy weekend Międzynarodowe Tagi Poznańskie wypełnione zostaną wieloma stoiskami największych firm posiadających w swojej ofercie profesjonalny sprzęt.
Ogromnym zainteresowaniem będą z pewnością cieszyć się także pokazy specjalne. W celu ich przeprowadzenia przygotowane zostaną między innymi duże, zarybione zbiorniki wodne, w których zaprezentowane zostaną przynęty w ruchu.
Nie zabraknie również branżowych autorytetów – do Poznania przyjadą tacy wędkarze jak Frédéric Julian, Luc Coppens czy Phil Ringer.
 
Bilety w cenach od 20 do 100 złotych dostępne są online oraz w kasach MTP.