Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zacznij tydzień z “Hej Poznań”!
Zacznij tydzień z “Hej Poznań”!
Zaczynamy nowy tydzień z nową energią! Poniedziałkowy poranek to oczywiście nowy odcinek “Hej Poznań”. Z kim i o czym będziemy...
Czytaj więcej
Facebook-f Twitter Instagram
Codzienny Poznań
Codzienny Poznań
Menu
Wiadomości
Kultura
Sport
Styl życia
Biznes
Turystyka
Ekologia
Moto
Zdrowie
Hej Poznań
Historia Poznania
Nowe Miasto
Wilda
Jeżyce
Stare Miasto
Grunwald

Strona główna » Blog » Stare Miasto » Awaria wodociągowa w rejonie ul. Wilczak i Serbskiej

Awaria wodociągowa w rejonie ul. Wilczak i Serbskiej

Jak informuje Aquanet, na ul. Wilczak doszło do awarii wodociągowej, w wyniku której wstrzymano dostawy wody na ul. Wilczak i Serbskiej. Planowane usunięcie awarii w godzinach wieczornych. 

W Stare Miasto, WiadomościDnia 4 sierpnia, 2019
Tagi: awaria-wodociagowabrak-wody

Nawigacja wpisu

Poprzedni
Poprzedni

Gwałtowny wiatr złamał drzewo, które spadło na samochody przy Starej Gazowni

Następny
Następny

Niedziela z opadami deszczu

Zobacz również

  • Awarie wodociągowe w Poznaniu – os. Tysiąclecia i ul. Kopernika (Aktualizacja)
  • Awaria wodociągowa i brak wody na niektórych ulicach na północy Poznania
  • Awaria wodociągowa i brak wody w części os Chrobrego
  • Awarie wodociągowe na ul. Długiej i Trzcianeckiej
  • Awarie wodociągowe – w rejonie ul. Pułaskiego tramwaje muszą jeździć wolniej, brak wody także na os. Wichrowe Wzgórze
  • Awarie wodociągowe na ul. Długiej i pl. Światowida
  • Awaria wodociągowa na os. Łokietka
  • Awaria wodociągowa na ul. Solnej
Ponad 30 lat temu uruchomiono tramwajową linię okólną. Gdzie zmieniali się motorniczowie?
Ponad 30 lat temu uruchomiono tramwajową linię okólną. Gdzie zmieniali się motorniczowie?
A. Karczewska
49 lat temu połączono tramwajami pl. Wielkopolski ze Śródką
49 lat temu połączono tramwajami pl. Wielkopolski ze Śródką
A. Karczewska
Rury Poznańskie, czyli słodka poznańska tradycja
Rury Poznańskie, czyli słodka poznańska tradycja
A. Karczewska
76 lat temu uruchomiono pierwszą po wojnie autobusową linię podmiejską
76 lat temu uruchomiono pierwszą po wojnie autobusową linię podmiejską
A. Karczewska
Więcej
 
 
Polska
Sport
Biznes
Lifestyle

© 2026 CodziennyPoznań

Polityka prywatności
Reklama
Kontakt

Realizacja