Studio Klub Starego Browaru – Codzienny Poznań

Czerwony dywan, profesjonalne pokazy mody, inspiracje, spotkania z celebrytami – trudno jednym zdaniem podsumować atmosferę Klubu Starego Browaru, najważniejszego towarzyskiego wydarzenia w Poznaniu. 

Święto mody i klientów Starego Browaru odbywa się dwa razy w roku, jesienią i wiosną, zgodnie z rytmem, który rządzi trendami. Co czeka nas w modzie w sezonie jesień-zima 2019/20 dowiemy się w dniach 17-20 września z wybiegu w Słodowni. Ekspertki – stylistka Anna Męczyńska i reżyserka pokazów Kasia Sokołowska we współpracy z markami Starego Browaru zadbają o to, aby goście przeżyli niezapomniany wieczór. Na modowych inspiracjach nie koniec – tym razem Klubowicze obejrzą spektakl teatralny „Czworo do poprawki” z udziałem gwiazd, m.in. Katarzyny Herman i Piotra Machalicy. 

Jeśli we wrześniu nie zasiądziecie na klubowej publiczności, koniecznie podglądajcie okiem kamer redakcji Codziennego Poznania przygotowania do wydarzeń w Starym Browarze. 19 września zapraszamy do oglądania Studio Klub Starego Browaru. W programie na żywo zobaczycie m.in. wywiady z organizatorami, ekspertami z dziedziny mody, modelkami i modelami biorącymi udział w pokazach. Studio prowadzi Marta Klepka.

 

Zajrzyj za kulisy najważniejszego wydarzenia towarzyskiego w Poznaniu!

Oglądaj na żywo na codziennypoznan.pl 19 września, w czwartek o godz. 13:00