Studio Browar Piątek

Piątek to nie tylko początek wyjątkowo długiego weekendu, ale także kolejny odcinek programu Studio Browar Piątek. Dziś porozmawiamy m.in. o niesmowitej wystawie Daniela Lismore’a w Starym Browarze i niezwykłym designie mebli marki Śliwocki Home, ale to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy. Bądźcie razem z nami już w najbliższy piątek o godz. 17:00 na codziennypoznan.pl!

Na naszej kanapie pojawi się Adam Szulc, jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych poznańskich barberów, który właśnie wydał książkę „Fryzjer męski”. Zapytamyh go o to kim jest Barber i kiedy zawód ten wrócił do łask. 

Z Anną Dembińską, kierownikiem szkolenia praktycznego Zespołu Szkól Gastronomicznych w Poznaniu porozmawiamy o tym, czy dziś warto iść na gastronomię i dlaczego tak mało jest kobiet na stanowisku szefa kuchni. Bartosz Śliwocki, właściciel marki Śliwocki Home opowie o wyjątkowych meblach, niezwykłym designie i o filozofii wygodnego życia. A o tym co ciekawego w Starym Browarze zdradzi Marta Kabsch.