Czy dziś spadnie śnieg?

W poniedziałek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na Podlasiu i Mazurach dosypie śniegu. Termometry pokażą od -2 st. C na Podlasiu do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Przed nami pochmurny wtorek, na zachodzie popada deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 3 […]

W poniedziałek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na Podlasiu i Mazurach dosypie śniegu. Termometry pokażą od -2 st. C na Podlasiu do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

Przed nami pochmurny wtorek, na zachodzie popada deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa.

Na środę synoptycy prognozują małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 st. C na Podkarpaciu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

W czwartek wystąpi zmienne zachmurzenie. Termometry pokażą od -1 st. C na Podlasiu do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.