Złodziej z Wildy. Policja publikuje wizerunek

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda zajmują się sprawą kradzieży roweru marki Romet Mustang M2. Do zdarzenia doszło 24 lipca br. w rejonie ulicy Czarnieckiego w Poznaniu. Związek z tym przestępstwem może mieć mężczyzna zarejestrowany na nagraniach z monitoringu. Wszystkie osoby, które rozpoznają go ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki Romet Mustang M2 koloru czarnego z czerwonymi i srebrnymi elementami o wartości kilku tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 24 lipca br. w godz. 20.00-21.30 na klatce schodowej w bloku mieszkalnym przy ul. Czarnieckiego w Poznaniu. Policjanci ustalili, że związek z tym przestępstwem może mieć mężczyzna zarejestrowany na nagraniach z monitoringu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Wilda pod numerem tel. 47 77 125-11 lub 12 lub 112 – czynnym całą dobę lub  mailowo na adres: [email protected].

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.