Nauka chodzenia na szczudłach i międzypokoleniowy aerobik, czyli festyn rodzinny w Ogrodzie Jordanowskim

Nauka chodzenia na szczudłach, mecz przyjaźni, aerobik dla dużych i małych, występy, nauka szermierki dla dzieci i warsztaty to tylko część atrakcji, jakie będą czekać w sobotę w Ogrodzie Jordanowskim nr 2 podczas festynu rodzinnego.

 

Ogród Jordanowski przy ul. Przybyszewskiego zaprasza na sobotni festyn rodzinny. Przygotowano atrakcje skierowane zarówno do najmłodszych jak i starszych mieszkańców Poznania. Wszystko po to, by łączyć pokolenia przy wspólnym spędzaniu czasu.

Wydarzenie rozpocznie się o 11:00 i już wtedy będzie można korzystać z pierwszych atrakcji programowych, czyli m.in. nauki chodzenia na szczudłach, malowania na ścianie czy też puszczania baniek.

Między 11:30 a 12:00 planowany jest aerobik „Od juniora do Seniora”, czyli wspólna zabawa ruchowa dla wszystkich.

Z kolei od 12:00 do 13:30 będą się odbywać rodzinne konkurencje sportowe z nagrodami. Co ważne, zapisy na nie rozpoczną się o 11:00.

Nie zabraknie również meczu przyjaźni Polska-Ukraina, który rozpocznie się o 13:00 i potrwa do 14:25. W przerwie meczu zaprezentują się najmłodsze dzieci, które zatańczą dla publiki.

Tanecznie będzie w kilku momentach. Poza występami tanecznymi wychowanków Ogrodu, planowane jest też rodzinne tańczenie Belgijki.

Na koniec odbędzie się mecz pierścieniówki Nauczyciele Ogrodu Jordanowskiego kontra Rodzice, natomiast od 14:30 do 14:45 planowany jest Drugi Rodzinny Bieg Jordana.

Organizatorzy zaplanowali także inne atrakcje na festynie, w tym np. nauki szermierki dla dzieci, warsztaty z Pyrkiem „Bezpieczne Wakacje”, warsztaty z pierwszej pomocy czy też turbokozak.

Nie zabraknie też czegoś na uzupełnienie kalorii – będą kiełbasa z grilla, bigos, grochówka, a także lody, ciasta i kawa.