Na żywo od 8:30

Już w najbliższy wakacyjny poniedziałek zapraszamy na kolejny odcinek #HejPoznań ! A w nim:

Hinatea Vannes z egzotycznej Polinezji spróbuje nas nauczyć egzotycznego taitańskiego tańca i opowie o swoim życiu w Polsce.

Porozmawiamy z Karoliną Miśkiewicz z #estradapoznanska o projekcie Lato z Estradą, który w tym roku odbywać się będzie w plenerze, na 12 poznańskich osiedlach.

Poznamy jakie plany na letnie miesiące przygotowała #scenawspolna, a z zaproszonymi gośćmi porozmawiamy także o nadchodzącej premierze „Niebo i dłonie”

O tym co nas czeka w kolejnej edycji #animator_festival, który rusza już w piątek 08.07. i czy filmy animowane wciąż są w modzie porozmawiamy z Filipem Kozłowskim – Kierownikiem Programu i Konkursów Festiwalu oraz Anną Dzięcioł – Producentką i Koordynatorką Programu Festiwalu.

Poznański duet Neons, w którego skład wchodzi producent Maurycy Olszlegier oraz wokalistka i autorka tekstów Natalia Hoffmann opowie o swojej nowej płycie.

Niesamowicie inspirujące wydarzenie, w którym 8 biegaczy z Polski, Niemiec i Ukrainy przez 9 dni przebiegło dystans z Chicago do Montrealu, przybliży nam komandor biegu Mariusz Szeib, Lion’s Club. Celem biegu była zbiórka środków na pomoc Ukrainie. Udało im się już pozyskać 50 tys. dolarów, a zbiórka trwa nadal!