MB Motors Sponsorem Głównym PSŻ Poznań w nadchodzącym sezonie

MB Motors Poznań będzie w nadchodzącym Sponsorem Głównym PSŻ Poznań. Oficjalne podpisanie umowy było również okazją do przekazania klubowi Mercedesa GLA, który pomoże w codziennej działalności Skorpionów.

 

Podczas specjalnej konferencji prasowej w salonie Mercedes-Benz MB Motors w Poznaniu przedstawiciele dealera i PSŻ Poznań podpisali przedłużenie umowy sponsoringowej na sezon 2023. W nadchodzącym roku MB Motors będzie Sponsorem Głównym poznańskich Skorpionów.

„Nasza współpraca układa się do tej pory idealnie i mam nadzieję będzie tak nadal. Na pewno korzystają na niej obie strony. Dzięki zaangażowaniu w żużel wzrasta rozpoznawalność naszej marki wśród kibiców “czarnego sportu”, a i sam klub czerpie określone profity” – mówił Dyrektor Zarządzający poznańskiego oddziału MB Motors, Remigiusz Świątek

Podczas konferencji oficjalnie przekazano klubowi także Mercedesa GLA. Samochód ułatwi codzienną działalność Skorpionów, a dzięki specjalnemu oklejeniu stanie się również mobilną reklamą.

Remigiusz Świątek zachęcił także innych przedsiębiorców i firmy do wspierania i inwestowania w poznański żużel. Jak podkreślał, to działanie, które z punktu widzenia reklamowego są bardzo korzystne dla takich podmiotów.

„Ze swojej strony bardzo dziękujemy za zaufanie i liczymy na to, że będziemy razem z MB Motors współpracowali przez kolejne lata. Myślę, że taki sponsor jak MB Motors tylko uwiarygadnia działania nowego zarządu klubu i chęć, aby powoli – aczkolwiek systematycznie – PSZ Poznań pod każdym względem stawał się coraz bardziej profesjonalnym klubem. Zarówno pod katem wyników sportowych, jak i pozytywnego wizerunku zewnętrznego” – podsumował Marcin Czaiński, wiceprezes klubu PSŻ Poznań