Firma z Poznania dostarcza internet dla NATO

Poznańska firma R22 to doskonały przykład na to, że polskie firmy są w stanie działać z powodzeniem na skalę globalną. Firma specjalizuje się w obsłudze klientów w zakresie telekomunikacji masowej i hostingowej, a swoje usługi świadczy już w ponad stu krajach.

Do klientów R22 należą m.in. takie giganty jak Volkswagen, Suzuki czy NATO.

Jakub Dwernicki, prezes R22, podkreśla, że coraz więcej polskich firm działa na całym świecie bez żadnych kompleksów. To właśnie bezkompromisowa jakość obsługi, kreatywność i zaawansowane technologie są kluczowe w działalności firmy. R22 konkurować może z największymi globalnymi gracami, a jak podkreśla Dwernicki, jedynym prawdziwym ograniczeniem bywają czasem bariery psychologiczne.

W ciągu 24 lat od momentu powstania, R22 przeszło długą drogę – z niewielkiego mieszkania na poznańskich Jeżycach do międzynarodowej firmy, która dostarcza internet dla NATO. W trakcie swojej działalności R22 zdążyło zdobyć już ponad 350 tys. klientów na całym świecie. Choć pandemia miała znaczący wpływ na wyniki firmy, to zespołowi udało się wykorzystać tę trudną sytuację do rozwoju.

Jak podkreśla prezes, na przestrzeni lat, R22 przede wszystkim stawiało na jakość produktu i obsługi klienta, co z kolei przyciągało kolejnych klientów. Klienci firmy R22 są bardzo zadowoleni z jakości obsługi i szybkości reakcji zespołu na ich potrzeby, a to, jak podkreśla Jakub Dwernicki, ma kluczowe znaczenie w branży usługowej.

Firma R22 to doskonały przykład na to, że polskie firmy potrafią działać z powodzeniem na całym świecie. Warto zwrócić uwagę na to, że to nie tylko globalni giganci, ale również polskie firmy oferują wysokiej jakości usługi, które cieszą się uznaniem klientów na całym świecie.