Już są! Kultowe zające Starego Browaru przykicały do Poznania. W jakich kolorach i jak je zdobyć?

Wśród traw zaczynają pojawiać się pierwsze kwiaty, ptaki coraz chętniej śpiewają nad ranem, a do Starego Browaru przykicały… zające! Wszystko to oznacza, że zbliża się wiosna. W jakich kolorach są tegoroczne „browarowe” zajączki?

 

Już po raz piętnasty kultowe zające opanowały Stary Browar. To już wiosenno-wielkanocna tradycja, którą uwielbiają nie tylko poznaniacy. Kolekcjonerzy i miłośnicy figurek mieszkają nie tylko w różnych rejonach Polski, ale i najróżniejszych zakątkach świata.

Podobnie jak w poprzednich latach przygotowano limitowane, kolekcjonerskie figurki. W tym roku zające prezentują kolory fluo magenta i fluo orange, czyli fluo duo. Zające w neonowym odcieniu à la magenta i zarażającego energią pomarańczowego uszaka dostępne będą wyłącznie w ramach edycji 2023.

Jak zawsze dostępne będą także tradycyjne, fioletowe zajączki.

Zainteresowanie kultowymi figurkami co roku jest ogromne, a jak przyznają przedstawiciele Starego Browaru, pytania o terminy sprzedaży napływają już nawet w grudniu. W dni sprzedaży ustawiają się kolejki do punktów, w których można dokonać zakupu.

Podobnie jak w poprzednich latach, sprzedaż podzielona będzie na tury, a figurki dostępne będą w wersji 26 i 46 cm.

Harmonogram sprzedaży zajęcy Starego Browaru 2023:

11 marca 2023 r. – sprzedaż figurek fioletowych 26 i 46 cm

18 marca 2023 r. – sprzedaż figurek 26 cm edycja 2023 kolory Fluo Magenta i Fluo Orange

25 marca 2023 r. – sprzedaż figurek 46 cm edycja 2023 kolory Fluo Magenta i Fluo Orange

Sprzedaż odbywa się wyłącznie stacjonarnie w punkcie KIC SHOP w Atrium na poziomie +1 (obok salonów Taranko i Monnari) o godz. 10:00. Jedna osoba może kupić maksymalnie jedną figurkę w danym kolorze/rozmiarze. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji, a płatność odbywa się na miejscu, wyłącznie kartą.