Trwa Rybomania 2023. W gigantycznym akwarium pływają dziesiątki okazów ryb

Po trzyletniej przerwie, Targi RYBOMANIA powróciły do Poznania. Od 3 do 5 marca, na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywa się największe w Polsce wydarzenie dla miłośników wędkarstwa.

 

Na RYBOMANII, zarówno początkujący, jak i doświadczeni miłośnicy wędkowania mają okazję spróbować swoich sił w symulatorze holu karpi na stoisku KarpMax, a jednocześnie przetestować markowy sprzęt wędkarski na sucho. To doskonała okazja, aby przekonać się, który sprzęt będzie najlepszy podczas prawdziwej wędkarskiej wyprawy.

Jedną z największych atrakcji Targów RYBOMANIA jest gigantyczne akwarium o pojemności 20 000 litrów, z dziesiątkami okazów kilkunastu gatunków ryb. Akwarium, sprowadzone specjalnie z Portugalii, pozwala na prezentację działania przynęt i sprzętu najlepszych marek na żywo. Podczas pokazów w gigantycznym akwarium, prowadzące je gwiazdy wędkarskiego świata, prezentują nie tylko swoje umiejętności, ale również dzielą się praktyczną wiedzą i poradami dla obserwatorów.

W programie RYBOMANII nie brakuje również Międzynarodowych Rzutowych Zawodów – Halowego Pucharu Europy oraz Halowych Rzutowych Zawodów Dla Dzieci i Młodzieży. Organizatorem tych wydarzeń jest Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Poznaniu. Wszyscy uczestnicy tych zawodów będą mieli okazję zmierzyć swoje siły z najlepszymi w rzucie wędką.

Na Targach odbędą się również spotkania z wędkarskimi gwiazdami, takimi jak Jakub Vágner, Radek Witolski, Robert Adamski, Piotr Boufał, Monika i Łukasz Lechowscy, którzy opowiedzą o swoich wędkarskich przygodach oraz podzielą się wiedzą i poradami.

RYBOMANIA to także platforma dla całej branży wędkarskiej. W ofercie ponad 200 wystawców znaleźli się zarówno liderów branży, jak i wschodzące marki, oferujące rękodzieło, akcesoria, sprzęt dedykowany najpopularniejszym technikom wędkowania (w tym przede wszystkim spinningu, karpiarstwa, metody feeder czy wędkarstwa muchowego), łodzie oraz odzież turystyczną.