Bilety na obiekty POSiR za złotówkę!

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oferują bilety na swoje obiekty za…. złotówkę. Komu i na jakich zasadach przysługują?

 

Obiekty Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji są jednymi z miejscu, w których można korzystać z ulg i promocji w ramach OK Poznań, czyli Osobistej Karty Poznańskiej. Otrzymać ją można odprowadzając podatki w Poznaniu.

By zachęcić jak najwięcej osób do takiego kroku, przygotowano szereg ofert, także tych rekreacyjno-sportowych.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oferują 10 wejść na swoje obiekty w cenie 1 zł. Wejściówki mogą dotyczyć zarówno krytych jak i letnich pływalni, lodowisk, kortów tenisowych jak i Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Specjalna promocja to forma podziękowania za odprowadzanie podatku PIT w stolicy Wielkopolski.

Dodatkowo użytkownicy OK Poznań mogą także uzyskać dostęp do 25% zniżki na udział w Poznań Maraton i 25% zniżki na zakup biletu na Memoriał Czesława Cybulskiego w lekkoatletyce.

„Zapraszamy wszystkich poznaniaków i poznanianki, którzy rozliczają PIT w naszym mieście. Zniżki proponowane w programie OK Poznań warto wykorzystać aktywnie, a najlepszym sposobem są odwiedziny na naszych obiektach albo start w Maratonie. Tych, którzy wolą kibicowanie, ucieszy z pewnością bonus związany z mityngiem lekkoatletycznym” – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji