Aktywne Święta – obiekty POSiR zapraszają do siebie w świąteczne dni

Święta nie muszą oznaczać jedynie siedzenia przy rodzinnym stole. Zdecydowanie jest to czas, który można również spędzić aktywnie. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają na swoje obiekty. Funkcjonować będą jednak nieco inaczej niż zwykle.

 

Ci, którzy w wodzie czują się niczym ryby i planują wybrać się na jedną z pływalni POSiR będą mogli to zrobić w Wielką Sobotę między 7:00 a 14:00 oraz w Poniedziałek Wielkanocny między 14:00 a 22:00. W Wielkanoc (niedziela) wszystkie pływalnie będą nieczynne.

Co ważne, we wskazanych godzinach wszystkie tory będą wolne, ponieważ nie odbywają się wówczas zajęcia zorganizowane.

Dodatkowo od Wielkiego Czwartku aż do Poniedziałku Wielkanocnego na pływalniach Atlantis, Rataje i Winogrady można skorzystać z dodatkowej promocji, która obejmuje skorzystanie z basenu i sauny do 75 minut w ramach biletu wstępu w cenie 17 złotych za normalny i 15 złotych za ulgowy. Promocja nie dotyczy basenu na Chwiałce.

Na terenu Oddziału Rataje na os. Piastowskim także będzie można spędzić aktywnie czas.

Miłośnicy tenisa powinni odnotować, że korty będą zamknięte w niedzielę. W Wielką Sobotę można z nich korzystać od 8:00 do 21:00, a w Poniedziałek Wielkanocny od 14:00 do 21:00.

Ci, którzy wolą wybrać się na bowling mogą to zrobić w sobotę od 10:00 do 17:00 lub w poniedziałek od 15:00 do 22:00. Podobnie jak korty, bowling w niedzielę będzie zamknięty.

Orlik na terenie Oddziału Rataje jest czynny przez całe święta, czyli od soboty do poniedziałku między 7:00 a 21:00.

Przez wszystkie dni będzie również możliwe korzystanie ze Skatepark Wyspa, który będzie czynny od soboty do poniedziałku między 7:00 a 19:00.

Z Młodzieżowego Ośrodka Sportowego będzie można korzystać jedynie w Wielką Sobotę, między 7:00 a 16:00. W niedzielę i poniedziałek będzie nieczynny.

Obiekty na terenie Oddziału Golęcin także będą niedostępne w niedzielę i poniedziałek – wyjątek stanowi stadion żużlowy, na którym w poniedziałek odbędzie się spotkanie poznańskich Skorpionów (PSŻ Poznań) z Budmax-Stal Polonia Piła.