Wakacyjna oferta POSiR na jesienne zajęcia na pływalniach

Na naukę nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, a umiejętność pływania czy oswojenie z wodą jest niezwykle istotne dla bezpieczeństwa zarówno dzieci jak i dorosłych. Zajęcia w wodzie są także bardzo istotne dla zachowania odpowiedniej aktywności fizycznej, a niejednokrotnie wspomagają także rehabilitację. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zachęcają do zapisów na naukę pływania oraz zajęcia zorganizowane na poznańskich pływalniach. Przygotowano specjalną promocję.

 

W ramach oferty POSiR na terenie miejskich pływalni odbywać się będą zajęcia związane z nauką i doskonaleniem pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, aqua aerobik, gimnastyka w wodzie czy też zajęcia triathlonowe. Dostępne będą również zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnością umysłową (zespołem Downa i dla dzieci ze spektrum autyzmu).

Zajęcia w ramach nowej oferty rozpoczną się we wrześniu, ale POSiR już teraz zachęcają do skorzystania ze specjalnej oferty. Osoby, które jeszcze w lipcu lub sierpniu zapiszą się na jesienne kursy, będą mogły skorzystać ze starego cennika. Od września obowiązywać będzie nowy – z nieco wyższymi opłatami.

Oferta dostępna jest m.in. na stronach internetowych poszczególnych pływalni.