Mezo i Liber wracają z nowym hitem – “Jakie masz dziś plany?” i ożywają wspomnienia

Mezo i Liber, legendarny duet muzyczny, który 20 lat temu podbił serca słuchaczy w Polsce, postanowili odświeżyć swój kultowy utwór “Aniele”. W programie “Obgadane” muzycy wyjawili, dlaczego ich najnowszy singiel “Jakie masz dziś plany?” zdobywa tak ogromną popularność. Przypominają fanom szalone lata młodości i ożywiają wspomnienia.

 Reaktywacja kultowego numeru “Aniele”

W 2023 roku przypada 20-lecie wydania płyty “Mezokracja” autorstwa Meza, na której znalazł się przebój “Aniele”. Z tej okazji, Mezo i Liber postanowili nagrać nową wersję utworu, a pomysł na ten projekt zrodził się przypadkiem. Gdy Liber wybierał się na turniej tenisowy na Florydę, Mezo zaproponował nagranie wspólnie utworu przed wyjazdem, a na Florydzie zrealizowanie teledysku.

 Sukces nowego singla “Jakie masz dziś plany?”

Nowy utwór “Jakie masz dziś plany?” zdobył ogromną popularność w krótkim czasie – w ciągu zaledwie trzech tygodni zgromadził ponad 2,3 miliona wyświetleń na YouTube. Singiel zyskał uznanie zarówno starszych fanek, które pamiętają duet z lat młodości, jak i młodszych słuchaczek.

 Wspomnienia i nowa kobiecość

Mezo wyznał w programie “Obgadane”, że cieszą go komentarze kobiet w wieku około 30 i 40 lat, które piszą, iż ich muzyka obudziła w nich na nowo uczucie kobiecości i przypomniała im szalone lata młodości.

 Cicha działalność przez lata

Mimo koncertowania, nagrywania płyt oraz pisania tekstów dla innych artystów, przez wiele lat o Mezo i Liberze było stosunkowo cicho. W 2012 roku przypomnieli o sobie, biorąc udział w programie telewizyjnym “Bitwa na głosy”. Mezo wystąpił w drugiej edycji programu, a Liber – w trzeciej.

 Miłość na planie “Bitwa na głosy”

“Bitwa na głosy” przyniosła Mezo nie tylko przypomnienie o jego twórczości, ale również miłość. Na planie programu poznał swoją przyszłą żonę, z którą w tym roku świętuje 10. rocznicę ślubu.

Podsumowanie

Reaktywacja kultowego numer

owego “Aniele” oraz wydanie nowego singla “Jakie masz dziś plany?” przez Mezo i Libera zyskało ogromne uznanie wśród fanów. Duet muzyczny, który podbił polską scenę muzyczną 20 lat temu, przypomina swoim słuchaczom o szalonych latach młodości i ożywia wspomnienia. W programie “Obgadane” muzycy opowiedzieli o swojej drodze do reaktywacji, sukcesie nowego utworu i wpływie programu “Bitwa na głosy” na ich życie prywatne.

VI. Plany na przyszłość

Mezo i Liber, zachęceni ogromnym sukcesem i pozytywnymi reakcjami na ich nowy utwór, rozważają kontynuowanie wspólnego tworzenia. Choć przez lata działali nieco w cieniu, obecny sukces pcha ich do dalszego eksplorowania możliwości współpracy artystycznej.

VII. Oddziaływanie na młodsze pokolenia

Nowy singiel “Jakie masz dziś plany?” zdobywa również popularność wśród młodszych słuchaczek, które być może nie miały wcześniej okazji poznać twórczości duetu. Przez to Mezo i Liber wpływają na kolejne pokolenia, które odkrywają dla siebie wartość ich muzyki.

Podsumowanie

Reaktywacja Mezo i Libera, a także wydanie nowego singla “Jakie masz dziś plany?”, spotkało się z entuzjastycznymi reakcjami fanów. Przypominając swoim słuchaczom o szalonych latach młodości, muzycy nie tylko ożywiają wspomnienia, ale też zdobywają nowych fanów wśród młodszych pokoleń. W programie “Obgadane” opowiadają o swojej drodze do reaktywacji, sukcesie nowego utworu oraz wpływie programu “Bitwa na głosy” na ich życie prywatne. Z dużym optymizmem patrzą na przyszłość, z nadzieją na dalsze twórcze osiągnięcia.