Kultowe utwory Na Falach. Już dziś wyjątkowy koncert w rytmie hip-hopu

Już dziś nad Jeziorem Strzeszyńskim kolejny koncert w ramach cyklu Na Falach. Tym razem swoje małe święto będą mieli fani polskiego hip-hopu.

 

Koncerty w ramach cyklu Na Falach od lat cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród poznaniaków, ale także mieszkańców innych miast przyjeżdżających specjalnie w tym celu do stolicy Wielkopolski. Nad jeziorami: Maltańskim i Strzeszyńskim można posłuchać gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Po wczorajszym koncercie Kamila Bednarka, dziś przygotowano coś dla fanów hip-hopu. Nad Jeziorem Strzeszyńskim zagrają Rahim i Fokus, czyli członkowie legendarnej Paktofoniki.

Artyści po ponad 20-letniej przerwie ponownie wykonują podczas koncertów materiał z „Kinematografii” i „Archiwum Kinematografii”. Starsi fani będą mogli znów usłyszeć na żywo klasyki, z kolei młodsi posłuchają dobrze znanych utworów na żywo po raz pierwszy.

„Projekt, z którym wystąpimy #NaFalach jest wyjątkowy pod każdym względem. Razem z nami na scenie pojawi się orkiestra, która przygotowała specjalne aranże naszych największych utworów” – mówi Rahim

Wstęp jest bezpłatny. Początek o godzinie 20:00.