Niegdyś idol nastolatek, dziś ma fanów w każdym wieku. Już dziś zagra koncert w cyklu Na Falach

Już dziś kolejny koncert w ramach cyklu Na Falach, ale pierwszy nad Jeziorem Strzeszyńskim. Przed poznańską publiką zaprezentuje się Dawid Kwiatkowski.

 

Kiedyś uwielbiany głównie przez nastolatki, obecnie ma swoich odbiorców także wśród starszych pokoleń. Dawid Kwiatkowski, który debiutancką wydał w 2013 roku do tej pory ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych.

Jest laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego wykonawcy i dwukrotnie dla najlepszego polskiego wykonawcy. Czterokrotnie był także nagradzany nagrodą Nickelodeon Kids’ Choice Award i Bursztynowym Słowikiem.

Z uwagi na rozpoczęcie kariery w wieku nastoletnim to właśnie nastolatki były pierwszą grupą fanów Kwiatkowskiego. Z upływem lat, doświadczeniem i wiekiem poszerzał grono odbiorców o kolejne pokolenia, także te starsze od niego.

Dawid Kwiatkowski był pierwszą ogłoszoną gwiazdą tegorocznego cyklu „Na Falach” w Poznaniu. Dziś zagra na scenie nad Jeziorem Strzeszyńskim. Wstęp jest bezpłatny, a uczestnicy będą mogli cieszyć się muzyką w otoczeniu natury

Początek wydarzenia o godzinie 20:00.