Dawid Kwiatkowski pierwszą gwiazdą tegorocznej edycji cyklu Na Falach!

Sześć wakacyjnych weekendów i osiem bezpłatnych koncertów nad poznańskimi jeziorami. Cykl Na Falach po raz kolejny urozmaici muzyczne lato w Poznaniu. Znana jest już pierwsza gwiazda tegorocznej edycji. Choć znany jest przede wszystkim, jako idol nastolatek, to ma też wielu fanów i fanek wśród starszej publiczności. Kiedy będzie można posłuchać Dawida Kwiatkowskiego na żywo?

 

Cykl Na Falach to letnie koncerty plenerowe odbywające się na scenach przy poznańskich jeziorach – Maltańskim i Strzeszyńskim. Tegoroczna edycja rozpocznie się 30 czerwca i potrwa do 25 sierpnia. Przez sześć wakacyjnych weekendów będzie można bezpłatnie wziąć udział w koncertach gwiazd polskiej sceny muzycznej.

„Serdecznie zapraszam mieszkanki i mieszkańców Poznania na darmowe koncerty Na Falach, które od kilku lat cieszą się wielką popularnością. Również w tym roku będzie można wybrać się w letnie wieczory nad Maltę oraz do Strzeszynka, by posłuchać muzyki na świeżym powietrzu. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W najbliższych tygodniach przedstawiani będą kolejni artyści, którzy latem wystąpią w naszym mieście” – zaprasza Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania

Jak dodaje Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, organizatora wydarzenia, przy doborze artystów kierowano się tym, by zapewnić ciekawą ofertę dla mieszkańców i turystów w różnym wieku. Z jednej strony nie zabraknie „weteranów” polskiej sceny, z drugiej, przed poznańską publiką zaprezentują się też dopiero wschodzące gwiazdy.

Znany jest już pierwszy artysta. Już 14 lipca nad Jeziorem Strzeszyńskim zagra Dawid Kwiatkowski, idol nastolatek, który z roku na rok zdobywa także fanów wśród starszych odbiorców.

Mimo młodego wieku może pochwalić się dużym doświadczeniem koncertowym, więc z pewnością rozgrzeje poznańską publikę i zapewni wiele zabawy uczestnikom.

Organizatorzy zachęcają do śledzenia ich mediów społecznościowych, w których będą pojawiać się wskazówki dotyczące kolejnych artystów. Ogłoszenia planowane są w najbliższych tygodniach.