Hej Poznań w grudniu!

Rozpoczynamy grudzień, a wraz z nim kolejny odcinek programu „Hej Poznań”> Kogo będziemy gościć w tym tygodniu?

 

Robert Burkat, Ice Team oraz Ewa Rutkowska-Krzyżaniak opowiedzą o Poznań Ich Festival i fascynującej dziedzinie jaką jest rzeźba w lodzie.

Z Rafałem Michalczukiem z Teatru Nowego w Poznaniu porozmawiamy o burzliwym roku jubileuszowym i dwóch premierach, które dzień po dniu nastąpią w Teatrze Nowym.

Julita Kanafa, Dr Lucy opowie o kosmetykach dla psów, odpowiedniej pielęgnacji dostosowanej do aury i rasy psa oraz o specjalnym produkcie przygotowanym dla klientów z okazji świąt.

Wigilia ze Smoleniem już 16 grudnia. O wydarzeniu opowie nie kto inny jak Krzysztof Deszczyński, społecznik, kabareciarz, a przede wszystkim przyjaciel Bogdan Smolenia.

Przedstawienia Mikołajkowe w przedszkolu nr 22 Chatka Puchatka łączą rodziców, dzieci i nauczycieli. Na naszej kanapie zagoszczą Sandra Miecznik, nauczycielka odpowiedzialna w przedstawieniach za muzykę i taniec. Alicja Nowaczyk, wicedyrektor Przedszkola nr 22 Chatka Puchatka w Poznaniu, inicjatorka przedstawień. Magda Jamniak,rodzic, a także z początku aktorka w przedstawieniach tworząca obecnie unikatowe scenariusze przedstawień mikołajkowych.

Sławomir Wrembel o sukcesie V Charytatywnej Aukcji Sztuki Współczesnej, który odbyła się 30 listopada w nowym budynku placówek „Otwarte Drzwi” i szkół „Scandynavia” w Poznaniu.

Lucjan Moros o jego fantastycznej książce z unikatową perspektywą na historię Poznania -Sekrety Poznania – cz. 2 -, która ukazała się pod patronatem medialnym codziennypoznan.pl.

Moda męska nieustannie ewoluuje czego przykładem Damian Łucyk, influencer, który opowie o swoich nietuzinkowych męskich stylizacjach, które zawierają między innymi spódniczki.

Ina Rybarczyk jak zawsze przygotuje smakołyki w naszej kuchni i podzieli się nie tylko przepisami, ale i ciekawostkami kulinarnymi.

Zapraszamy w poniedziałek, na żywo już od 8:30!