Walentynki w Hej Poznań

Już za tydzień Walentynki. W tym roku postanowiliśmy obchodzić je nieco dłużej niż tylko jeden dzień, dlatego zaczynamy w poniedziałek dużą dawką miłości i energii. Piotr, Ania i Kuba wprowadzą nas w romantyczny nastrój. A w programie między innymi

walentynki w poznaniu hej poznan
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o szczepieniach, ale boicie się zapytać – Ania wypyta dr. hab. Piotra Rzymskiego o najnowsze szczepionki na koronawirusa.
Jak wiemy w zdrowym ciele zdrowy duch dlatego robimy formę na wiosnę z trenerem personalnym i dietetykiem Łukaszem Hoffmannem.
Z kolei o romantycznych kwiatach i upominkach na zbliżające się Walentynki porozmawiamy z Natalią z Warsztat Art .
Czas wyjść ze studia i wybrać w podróż ulicami Poznania, a będziemy jeździć najgorętszym samochodem tej wiosny. Nowa Dacia Sandero to premiera z ostatnich dni, a my już ją mamy w naszym programie. O Dacii Sandero i o ciekawej historii tej rumuńskiej marki opowie Paweł Kachniarz z firmy Auto Compol.
Kuba Reszka będzie gotował w naszej kuchni same afrodyzjaki. Będzie bardzo romantycznie i zmysłowo.
Psycholog Violetta Nowacka spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak pandemia wpływa na relacje międzyludzkie, a także o tym, czym Walentynki. Czysta komercja czy jeden sposobów na wyznanie miłości?
Błażej Patryn, Rzecznik Lotniska Poznań Ławica opowie o nowych testach na Covid-19 na poznańskiej Ławicy. Czy to początek rewolucji w lataniu podczas pandemii?
Kolejnym gościem będzie Amadeusz Czerwiński, który dla nas zaśpiewa oraz zagra na instrumentach klawiszowych. Amadeusz opowie też o swoich inspiracjach, “graniu na streecie” oraz planach na przyszłość.
Bądźcie z nami od 8:30 w najbliższy poniedziałek.