Młody poznaniak zdobywa internet fotografując ludziki Lego

Maksymilian Ciszak, młody twórca z Poznania, rozpoczął swoją karierę w internecie, publikując niezwykłe zdjęcia ludzików Star Wars wykonanych z klocków Lego. Jego prace zyskały ogromną popularność dzięki niesamowitej oryginalności i wyjątkowej kreacji.

Fotografia z pasją i wyobraźnią

Zdjęcia Maksymiliana wyróżniają się unikalnym podejściem do fotografii plenerowej. Ujęcia przedstawiają ludziki Lego w realistycznych sceneriach, takich jak błoto, rośliny i kamienie, co sprawia, że wyglądają one jak z planety z odległej galaktyki lub profesjonalnego planu zdjęciowego. Młody artysta wykorzystuje jedynie rzeczy, które ma pod ręką – sprężone powietrze, ogień z zapalniczki oraz inne klocki Lego, rezygnując z użycia sztucznej inteligencji i programów graficznych.

Uznanie w środowisku artystycznym

Twórczość Maksymiliana została zauważona przez znanego poznańskiego artystę, Macieja Mańkowskiego, który opisał jego prace jako 

“bardzo świeże i ciekawe podejście do fotografii, cechujące się niesamowitym wyrazem artystycznym”. Mańkowski życzył młodemu twórcy dużo pomyślności w dalszej karierze.

Rośnie popularność w mediach społecznościowych

Chociaż Maksymilian zajmuje się fotografią Lego od zaledwie kilku miesięcy, już zdobył dużą rzeszę fanów na platformach takich jak TikTok i Instagram. Jego oryginalne podejście do tematu oraz umiejętność tworzenia scenografii z codziennych przedmiotów przyciągają uwagę i inspirują wielu innych młodych twórców.

Przyszłość pełna możliwości

Maksymilian Ciszak jest przykładem młodego artysty, który z pasją i wyobraźnią tworzy niezwykłe dzieła, nie korzystając z zaawansowanych technologii, a jedynie z kreatywności i dostępnych narzędzi. Jego prace nie tylko cieszą oko, ale także pokazują, że fotografia może być dostępna dla każdego, kto ma pomysł i chęć do działania.

Poznań może być dumny z tak utalentowanego młodego mieszkańca, który swoją twórczością zdobywa uznanie nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Jego prace można śledzić na instagramie kreatywny_klocek oraz Tik Tok