Dzieci Mamom czyli dzień mamy w Poznaniu

„ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” napisał Janusz Korczak. Kontynuując myśl można powiedzieć że, kiedy śmieje się dziecko przede wszystkim śmieje się jego mama. Poprzez konkurs zorganizowany z okazji dnia dziecka i dnia mamy spowodujemy iż, uśmiechać będzie się cały świat oglądając przygotowane przez przedszkolaków laurki. W Konkursie wzięły udział poznańskie przedszkola […]

„ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” napisał Janusz Korczak. Kontynuując myśl można powiedzieć że, kiedy śmieje się dziecko przede wszystkim śmieje się jego mama. Poprzez konkurs zorganizowany z okazji dnia dziecka i dnia mamy spowodujemy iż, uśmiechać będzie się cały świat oglądając przygotowane przez przedszkolaków laurki.

W Konkursie wzięły udział poznańskie przedszkola takie jak:

„Polne Kwiatki” – Przedszkole nr 6 na Osiedlu Lecha 79

„Tęczowy Świat” – Przedszkole nr 86 ul. Słowackiego 15

„Promyczek” – Przedszkole nr 3 ul. Dojazd 3

„Jarzębinka” – Przedszkole nr 96 ul. Janickiego 24A

„Pod Topolą” – Przedszkole nr 71 ul. Galla Anonima

Przedszkole nr 171 przy ul. Podlaskiej 2.

Wszystkie prace będzie można zobaczyć w zakładce „Dzieci mamom” – każde przedszkole ma indywidualną galerię. Użytkownicy portalu oddając głosy na wybrane przez siebie przedszkole zdecydują które przedszkole otrzyma nagrodę. Nagroda ufundowana została przez firmę „Skrzat” – centrum zabawek kreatywnych. Głosowanie trwa od 22 do 26 maja 2015 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 27 maja. Zachęcamy wszystkich rodziców i nie tylko do wzięcia udziału w akcji.

Dzięki zdobytym głosom do zwycięskiego przedszkola trafi góra zabawek .

Partnerami akcji są „Akpol Baby”, Skodex Krotoski – Cichy” i Tupperware – Poznań.

Głosy można oddawać wchodząc na poniższy link

Konkurs dzieci mamom