Złóż bliskim życzenia w… pociągu!

Koleje Wielkopolskie po raz kolejny przyłączą się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku dla miłośników podróżowania przygotowano dwie atrakcje!

24. Finał WOŚP nosi podtytuł “Mierzymy Wysoko”. W tym roku zbiórka pieniędzy prowadzona będzie na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Z myślą o tych szczytnych celach, Koleje Wielkopolskie dają wyjątkową szansę na zamieszczenie spersonalizowanych życzeń na monitorach LCD w pociągach spółki: z okazji Walentynek oraz z okazji Dnia Matki.

Życzenia walentynkowe będą wyświetlane przez tydzień od 8 do 15 lutego, a życzenia z okazji Dnia Matki w terminie od 23 do 29 maja we wszystkich pociągach, które kursują po Wielkopolsce pod szyldem Kolei Wielkopolskich. W ten oryginalny sposób swoje życzenia będzie mogło przekazać 10 osób.

Zwycięzca licytacji będzie miał jedynie za zadanie przesłać na adres reklama@koleje-wielkopolskie.com.pl swoje życzenia (20-25 słów) oraz wybrane zdjęcia, bądź grafiki. Organizatorzy zajmą się przygotowaniem planszy według otrzymanych wskazówek. Ważne jest, aby materiały zostały przygotowane do 1 lutego. Można również przygotować plansze we własnym zakresie.