Odleć z Poznania – na Maltę!

Połączenie regularne z Maltą zostało zapowiedziane jeszcze w 2015 roku, jednak miało ruszyć dopiero w obecnym sezonie letnim. Tak też się stanie – pierwszy samolot odleci z Ławicy w piątek, 18 marca, o godzinie 11.10, a na maltańskim lotnisku zamelduje się (jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem) o godzinie 14.10. Z Malty natomiast samolot będzie wylatywał […]

Połączenie regularne z Maltą zostało zapowiedziane jeszcze w 2015 roku, jednak miało ruszyć dopiero w obecnym sezonie letnim. Tak też się stanie – pierwszy samolot odleci z Ławicy w piątek, 18 marca, o godzinie 11.10, a na maltańskim lotnisku zamelduje się (jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem) o godzinie 14.10. Z Malty natomiast samolot będzie wylatywał o godzinie 7.45, aby w Poznaniu przybyć na godzinę 10.45. Loty będą się odbywać w poniedziałki i piątki.

To pierwszy z kierunków, jakie linia lotnicza Ryanair otworzy w tym roku z Poznania – od 29 kwietnia będzie można polecieć także na grecką wyspę Korfu. Te loty będą wykonywane raz w tygodniu, w piątki.

Nowości Ryanaira ucieszą przede wszystkim tych, którzy będą chcieli się wybrać na wakacje – i miejmy nadzieję, że będzie ich jak najwięcej. Póki co w pierwszym samolocie na Maltę zarezerwowano – jak donosi serwis Latamy z Poznania – 180 miejsc.