Grzegorz Braun w Poznaniu. Będzie opowiadał o “stałych wariantach gry”

Grzegorz Braun, kandydat na urząd Prezydenta RP i reżyser popularnych filmów dokumentalnych, spotka się z poznaniakami. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 18 czerwca, w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Tylko nie mówcie o nim przedstawicielom mafii, służb i lóż masońskich!

Przewiduje, że Polska może się wkrótce zamienić w kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym. By do tego nie dopuścić, Grzegorz Braun chce zachęcić rodaków do realizacji programu patriotycznego mogącego uchronić kraj przed złowrogo brzmiącym scenariuszem. Program ten zawiera się w czterech słowach: kościół, szkoła, strzelnica, mennica.

Grzegorz Braun od lat funkcjonuje jako reżyser popularnych i zarazem mocno kontrowersyjnych dokumentów historycznych, takich jak „Eugenika: W imię postępu” czy „Towarzysz generał idzie na wojnę”. Prawdziwą popularność i rzeszę wiernych zwolenników zdobył jednak, biorąc udział w wyścigu o fotel Prezydenta RP w 2015 r. Choć kontrkandydatów nie udało mu się wówczas pokonać, stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych postaci polskiej prawicy. Tej skrajnej, bo jak mówią niektórzy, „na prawo od Brauna jest już tylko ściana”.

Czy rzeczywiście tak jest, będzie się można przekonać w Poznaniu na spotkaniu z reżyserem, które w sobotę, 18 czerwca, odbędzie się w Wyższej Szkole Handlu i Usług. Spotkanie będzie zatytułowane „Stałe warianty gry” i ma dotyczyć bieżącej sytuacji geopolitycznej Polski i świata. Początek o godz. 18.00.