Zdemolowana kawiarnia na ul. Fredry. Policja publikuje zdjęcia prawdopodobnych sprawców i prosi o pomoc

Do zdarzenia doszło 16 marca. Kawiarnia przy ul. Fredry została zaatakowana przez grupę osób w kominiarkach. Chwilę wcześniej, pracownicy lokalu otrzymali ostrzeżenie o zbliżającej się ekipie od jednej z klientek lokalu. To pozwoliło na zamknięcie bramy i drzwi wejściowych, dzięki czemu, napastnicy nie weszli do środka. Według relacji klubokawiarni, napastnicy wyważyli bramę, wybili szyby, uszkodzili […]

Do zdarzenia doszło 16 marca. Kawiarnia przy ul. Fredry została zaatakowana przez grupę osób w kominiarkach. Chwilę wcześniej, pracownicy lokalu otrzymali ostrzeżenie o zbliżającej się ekipie od jednej z klientek lokalu. To pozwoliło na zamknięcie bramy i drzwi wejściowych, dzięki czemu, napastnicy nie weszli do środka.

Według relacji klubokawiarni, napastnicy wyważyli bramę, wybili szyby, uszkodzili drzwi wejściowe, a następnie wrzucili do środka płonącą racę.

Kamery monitoringu zarejestrowały grupę osób, która zdaniem policji, mogła mieć bezpośredni związek ze zdarzeniem. Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach, proszone są o kontakt z policją pod numerami telefonu 61 84 12411 i 997 czynnymi całą dobę.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.