Ponad 100 porcji narkotyków i pięciu mężczyzn zatrzymanych

Policjanci pełniący służbę w kilku wydziałach w pilskiej komendzie oraz na Posterunku Policji w Białośliwiu, w ciągu ostatnich kilku dni zatrzymali 5 mieszkańców powiatu pilskiego. Mężczyźni są podejrzani o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli ponad 100 porcji marihuany, amfetaminy oraz kokainy. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym mężczyznom grozi kara więzienia do 3 lat.

Funkcjonariusze z Wydziałów: Kryminalnego, Ruchu Drogowego, Patrolowo – Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz policjanci z Posterunku Policji w Białośliwiu w okresie ostatnich kilku dni zatrzymali na terenie Piły oraz Białośliwia 5 mieszkańców powiatu pilskiego. Podczas wykonywanych czynności legitymowań oraz kontroli drogowych w stosunku do tych osób, policjanci ujawnili łącznie ponad 100 porcji narkotyków w postaci marihuany, amfetaminy oraz kokainy, które ukryte były w różnych częściach garderoby.

Narkotyki zapakowane były w worki strunowe oraz folię aluminiową i natychmiast zostały zabezpieczone, a ich właściciele trafili prosto do policyjnego aresztu. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 21 do 33 lat. Usłyszeli odpowiednio zarzuty posiadania substancji psychotropowych oraz środków odurzających. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym mężczyznom grozi kara więzienia do 3 lat.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.