Płonący wózek przyczyną wieczornej akcji straży pożarnej na ul. Podgórnej

Ogień pojawił się przed godziną 23:00. Z uwagi na bardzo duże zadymienie klatki schodowej, straż pożarna ewakuowała 15 osób, mieszkańców kamienicy. Na czas oczekiwania na zakończenie akcji, podstawiono dla nich autobus MPK. Jednej z osób udzielono pomocy medycznej na miejscu. Przyczyną zadymienia był płonący na parterze budynku wózek dziecięcy. Strażacy szybko ugasili pożar i rozpoczęli […]

Ogień pojawił się przed godziną 23:00. Z uwagi na bardzo duże zadymienie klatki schodowej, straż pożarna ewakuowała 15 osób, mieszkańców kamienicy. Na czas oczekiwania na zakończenie akcji, podstawiono dla nich autobus MPK. Jednej z osób udzielono pomocy medycznej na miejscu.

Przyczyną zadymienia był płonący na parterze budynku wózek dziecięcy. Strażacy szybko ugasili pożar i rozpoczęli oddymianie korytarza i pomieszczeń. Po około dwóch godzinach, zezwolono na powrót ewakuowanych do mieszkań.

Na czas akcji, nocna linia tramwajowa numer 201 jeździła objazdem, ponieważ straż zablokowała przejazd na skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej i Podgórnej.