Nocleg inny niż zwykle. Po wieczornym zwiedzaniu podziemi można… spędzić noc w Forcie VI

Nocleg w… forcie? Wyjątkowa atrakcja dla pasjonatów fortyfikacji. Grupa Pasjonaci Podziemi zaprasza na kolejne nocne zwiedzanie – tym razem Fortu VI. Dla chętnych możliwy będzie także wyjątkowy nocleg.

Tym razem, Pasjonaci Podziemi zapraszają do Fortu VI. W wieczorno-nocnej atmosferze, gdzie wszystko nabiera bardziej tajemniczego charakteru, od godziny 20:00, uczestnicy zwiedzać będą m.in. bloki koszarowe, wystawy i dziedzińce. Nie zabraknie również urokliwego spotkania przy kawie i herbacie. Wszystko to już w najbliższą sobotę, 24 lutego.

Zwiedzanie potrwa maksymalnie do godziny 23:00. Potem, chętni mogą skorzystać z dodatkowej atrakcji – noclegu w Forcie. W specjalnej sali, na wojskowych łóżkach, przy piecyku, by nie zmarznąć, można będzie poczuć wyjątkowy klimat fortu.

Na zwiedzanie nie obowiązują zapisy ani liczba miejsc, jednak organizatorzy tworzą za to listę chętnych na nocleg. Ci, którzy chcieliby spędzić noc w Forcie po wspólnym zwiedzaniu, proszeni są o kontakt z organizatorem pod numerem telefonu 570 778 244, drogą mailową na adres mesiu19@gmail.com lub poprzez komentarz na wydarzeniu na Facebooku.

Liczba miejsc na nocleg jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.