ITMAGINATION – praca w firmie dla której na pierwszym miejscu jest człowiek

ITMAGINATION – firma z ludzką twarzą Początek historii firmy ITMAGINATION sięga roku 2008. Cel, jaki wówczas przyświecał założycielom tego podmiotu, to: „pomóc naszym klientom stać się odnoszącymi sukcesy organizacjami zorientowanymi na technologię”. Chodziło o rozwiązania, które mają ludzką twarz i jednocześnie są w przystępnej cenie. ITMAGINATION – praca dopasowana do Twoich potrzeb! Korzystający ze wsparcia […]

ITMAGINATION – firma z ludzką twarzą

Początek historii firmy ITMAGINATION sięga roku 2008. Cel, jaki wówczas przyświecał założycielom tego podmiotu, to: „pomóc naszym klientom stać się odnoszącymi sukcesy organizacjami zorientowanymi na technologię”. Chodziło o rozwiązania, które mają ludzką twarz i jednocześnie są w przystępnej cenie. ITMAGINATION – praca dopasowana do Twoich potrzeb!

Korzystający ze wsparcia i usług ITMAGINATION cenią pracę jej przedstawicieli, ponieważ bardzo ważny jest dla nich fakt, że to, co robią ci specjaliści, jest skierowane do konkretnego człowieka i jego potrzeb.

Ważne zasady firmy

Zapewne zastanawiasz się, czym zajmuje się ta firma, co konkretnie robi? Czym kierują się w swojej pracy osoby, które zostały zatrudnione w tym podmiocie?

Wśród naczelnych wartości znalazły się zagadnienia takie jak transparentność działań. Pracownicy postępują w sposób etyczny, a przy tym są otwarci na potrzeby klientów. Kierują się szczerością, zawsze informują o konieczności prowadzenia dodatkowych rozwiązań, czy o wystąpieniu nieplanowanych wcześniej kosztów.

Itmagination – praca profesjonalistów

Oprócz tego praca osób zatrudnionych w tej firmie to przede wszystkim profesjonalizm. Można tutaj zauważyć duży nacisk na ciągły rozwój, a także opieranie się w swoich działaniach na wiedzy i doświadczeniu.

Każda współpraca związana jest z dużym zaangażowaniem. Bardzo ważnymi hasłami są ponadto partnerstwo i współpraca, zwłaszcza w stosunku do klientów. Wszelkie relacje oparte są na zrozumieniu, współpracy, a także na uczciwości.

ITMAGINATION – a konkretny wymiar usług

Wśród usług ITMAGINATION znalazły się czynności takie jak: Innovation as a Service, tworzenie oprogramowania, analityka danych oraz outsourcing. Każdy z tych zakresów związany jest z innymi działaniami.

Celem tworzenia oprogramowania jest pomoc różnym podmiotom w osiągnięciu przewagi nad konkurencją. Innowacyjne i dedykowane rozwiązania pozwalają reagować na zmieniające się wymagania rynku, jak również na optymalizację wielu różnych procesów.

Firmy otrzymują koncepcję produktu i dobre doradztwo. Poza tym zyskują pomoc podczas tworzenia ich architektury systemu oraz poradnictwo w zakresie UX/UI oraz wsparcie DevOps.