Madalina zaprasza do siebie już od dzisiaj

Od rana można dziś przychodzić na teren dawnej zajezdni przy ul. Madalińskiego, by… odpocząć. O godzinie 14:00 rozpoczną się “aktywności balonowe”, czyli zabawa i trening motoryki. Po treningu dla ciała, przyjdzie czas na trening umysłu – o 15:30 rozpocznie się programowanie w zabawie. Od godziny 17:00 będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym, […]

Od rana można dziś przychodzić na teren dawnej zajezdni przy ul. Madalińskiego, by… odpocząć. O godzinie 14:00 rozpoczną się “aktywności balonowe”, czyli zabawa i trening motoryki. Po treningu dla ciała, przyjdzie czas na trening umysłu – o 15:30 rozpocznie się programowanie w zabawie.

Od godziny 17:00 będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym, a o godzinie 17:30 rozpocznie się Familijna Spartakiada, czyli trening rodziców z dziećmi.

W piątek dzień w ramach Lata na Madalinie rozpocznie się od zajęć logopedycznych dla najmłodszych, czyli “Logo-Malucha” o godzinie 10:30. W samo południe odbędą się zabawy klockami konstrukcyjnymi w ramach akcji “Konstruktorzy”.

O godzinie 15:00 będzie można dowiedzieć się jak przyrządzić i jak smakują smaczne i zdrowe warzywne przekąski i koktajle owocowe.

Dzień zakończą zajęcia z samoobrony zaplanowane na 17:30.

Wszystkie atrakcje w ramach Lata na Madalinie dostępne są bezpłatnie.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.