Zbiórka krwi pod Komendą Wojewódzką Policji

Do godziny 13:00 przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu można oddawać krew w specjalnym krwiobusie.

Zbiórka odbywa się już po raz kolejny i skierowana jest nie tylko do funkcjonariuszy i pracowników Policji, ale także wszystkich chętnych do podzielenia się cennym darem jakim jest krew.

Do dyspozycji jest krwiobus, w którym przeprowadzana jest cała procedura.

Zbiórka potrwa do godziny 13:00.