W Starym Browarze ruszyły wyprzedaże.

To dobry czas na prezenty „last minute” – w Starym Browarze ruszyły wyprzedaże. Dobra wiadomość dla tych, którzy kupowanie prezentów gwiazdkowych zostawili na ostatnią chwilę: w poznańskim Starym Browarze zaczęły się już sezonowe wyprzedaże.

Upominki ze zniżką nawet do -50% kupimy teraz w Startm Browarze w popularnych sieciówkach, jak Massimo Dutti, CCC czy Kazar. Modowe marki COS, Uterque, a od soboty także Zara, również rozpoczynają wyprzedaże.

W Starym Browarze znajduje się też wiele unikalnych światowych marek premium. One również przygotowały dla klientów przedświąteczne promocje. Obniżki rozpoczęła nawet Max Mara, słynąca z klasycznych wełnianych płaszczy, które nigdy nie wychodzą z mody.

Ponieważ w okresie Black Friday sklepy w centrach handlowych były zamknięte, wyprzedażowy asortyment jest wyjątkowo bogaty, łatwiej też „upolować” nawet popularne rozmiary ubrań czy obuwia.

Sezonowe wyprzedaże warto wykorzystać na zakupy prezentowe, ale także, żeby uzupełnić garderobę czy skompletować stylizacje na wigilijną kolację i (domowego) Sylwestra.

Na klientów, którzy na przedświąteczne zakupy wybiorą się do Starego Browaru czekają piękne zimowe dekoracje. Od poniedziałku do środy w Starym Browarze działa Świąteczne Koło Niespodzianek. Osoby, które zrobią zakupy za min. 99 zł mogą odpowiedzieć na pytanie w quizie i wylosować atrakcyjne nagrody od marek Starego Browaru, kręcąc „kołem fortuny”.