Nowe informacje i zdjęcia zaginionej 19-letniej Natalii Lick

Poznańska policja opublikowała nowe informacje oraz aktualne zdjęcie zaginionej 19-letniej Natalii Lick, która zaginęła pod koniec lutego.

 

Jak ustalili funkcjonariusze, 19-latka po raz ostatni była widziana w czwartek, 25 lutego, w godzinach wieczornych, kiedy to wraz ze znajomymi i psem spacerowała po os. Powstań Narodowych. Z ustaleń wynika, że nastolatka prawdopodobnie wróciła do swojego mieszkania na os. Oświecenia.

Dziewczyny nie było jednak w mieszkaniu, gdy 26 lutego, około godziny 6:00 do domu wrócił z pracy jej ojciec. Jak wskazał, drzwi do mieszkania były otwarte, a w mieszkaniu znalazł telefon oraz dokumenty córki.

Policja opublikowała również aktualne zdjęcia 19-latki. Poprzednie nie przedstawiało jej codziennego wyglądu.

Zaginiona ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne, proste włosy o długości „za ramiona”. W chwili zaginięcia była ubrana w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarne trampki z białą podeszwą i motywem ognia, prawdopodobnie posiadała przy sobie materiałową torbę.

Osoby, które od momentu zaginięcia dziewczyny widziały ją lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat możliwego miejsca jej przebywania, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Poznaniu  pod nr tel. 47 77 156 12 lub 47 77 156 13 lub numerem alarmowym 112.