Czy to już nowy rok? Nowa kampania Volvo z Grażyną Wolszczak.

Gdy aktorka Grażyna Wolszczak dowiedziała się o kampanii „Nowy rok, nowe Volvo” nie wahała się ani chwili. Uznała, że świętowanie nowego roku w lipcu to bardzo interesująca rola do odegrania! Sylwester w środku lata? Co kryje się za kampanią Firmy Karlik, poznańskiego dealera Volvo?

Grażyna Wolszczak szerszej publiczności znana jest z roli Yennefer w polskiej wersji „Wiedźmina” czy roli Judyty w komedii „Ja wam pokażę”, a ostatnio z ról w serialach telewizyjnych „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość” oraz dzięki prowadzeniu Teatru Garnizon Sztuki. Od lat jest ambasadorką marki Volvo i Firmy Karlik.

    Redakcja codziennypoznan.pl odwiedziła aktorkę na planie sesji zdjęciowej do kampanii Nowy rok nowe Volvo 

“Nie miałam pojęcia, że zamówienie nowego Volvo teraz daje szansę na jego odbiór dopiero w nowym roku. Sądzę, że wielu potencjalnych Klientów Volvo o tym nie wie. Warto o tym mówić, by każdy miał szansę zdecydować kiedy wyjedzie z salonu nowiutkim Volvo. Sesja zdjęciowa do kampanii to była dla mnie niezapomniana przygoda.”

powiedziała Wolszczak.

Ważne decyzje warto zaplanować z wyprzedzeniem. A zakup wymarzonego samochodu, który ma spełnić wszystkie oczekiwania i być w pełni komfortowy z pewnością do takich należy. Kupujemy nie tylko środek transportu, ale również swój czas, wygodę i bezpieczeństwo. Jeśli więc mamy plan by w 2022 roku jeździć nowym Volvo to teraz jest czas by odwiedzić dealera i złożyć zamówienie. 

Dzięki kampanii Nowy rok nowe Volvo dealer informuje, że sytuacja w branży motoryzacyjnej zmieniła się i warto już teraz skonfigurować i zamówić nowe Volvo, po to aby w nowym roku cieszyć się nowym samochodem. 

Więcej szczegółów w salonach Firmy Karlik przy poznańskiej Malcie, w Baranowie oraz Showroomie w Starym Browarze, a także na stronie internetowej  dealera.