Konkurs dla fotografów przyrody

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem ‘Łączą nas drzewa’. Akcja ma skoncentrować uwagę Polaków na roli drzew w przyrodzie.

Organizatorzy konkursu zapraszają do lasów, zachęcają do wycieczek, i przyglądania się drzewom, które w końcu spotykamy właściwie na każdym kroku. 

Andrzej Brusiło, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile podkreśla, że drzewa są wyjątkowe i warto zatrzymać się przy nich na chwilę. Co ciekawe, od zawsze inspirowały one ludzi, nie tylko tych o artystycznej duszy.   

Ponad rok przeżyliśmy w cieniu pandemii. Zamknięci w domach, pozbawieni kontaktu ze światem i przyrodą. Tego typu konkursy są między innymi odpowiedzią na nasze rosnące potrzeby związane z kontaktem z naturą. 

Organizatorzy konkursu ‘Łączą nas drzewa’ zachęcają do nadsyłania zdjęć przedstawiających piękno przyrody w terminie do 24 września 2021 roku. Warunkiem jest wykonanie fotografii na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile. Pełen regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej, a na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.