Rodzinny Festyn Osiedlowy już jutro

Jesień nie oznacza końca osiedlowych atrakcji dla lokalnej społeczności na świeżym powietrzu. Rada Osiedla Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo zaprasza na niedzielny Rodzinny Festyn Osiedlowy. Przygotowano szereg atrakcji dla mieszkańców w każdym wieku.

 

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, w godzinach 12:00-16:00 na terenie ogrodu Przedszkola nr 85, czyli obok krzesińskiego kościoła. Rada osiedla zaprasza okolicznych mieszkańców do wspólnej zabawy, spędzenia czasu i integracji.

W programie znalazły się atrakcje dla osób w każdym wieku. Ciekawie zapowiada się m.in. Arena Gladiatora, czyli profesjonalny tor przeszkód dla młodzieży i dorosłych. Dostępna będzie również ścianka wspinaczkowa, mini golf i dmuchańce dla najmłodszych.

Pojawią się również bańki XXL, animacje dla dzieci, modelowanie baonów i malowanie twarzy. Przygotowano też konkursy sportowe z nagrodami. Do konkursów zaproszą również nauczyciele z ZSO2.

OSP Poznań-Krzesiny zaprezentuje swój wóz strażacki.

Radni osiedla zaprezentują plany dotyczące osiedla, inwestycji i remontów. Będzie także uruchomiony punkt do głosowania w Poznańskim Budżecie Obywatelskim, gdzie będzie można nie tylko oddać głos, ale także zapoznać się z tegorocznymi propozycjami.

Na głodnych nie tylko atrakcji czekać będą dania z grilla, zupa gulaszowa, a także popcorn, wata cukrowa, herbata, kawa i inne napoje.

Organizatorzy: Rada Osiedla Krzesiny-Pokrzywno-Garaszwo, Ochotnicza Straż Pożarna Poznań-Krzesiny, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Poznaniu, Nasz Sportowy Fyrtel.