Robert Makłowicz w “Hej Poznań”

20 grudnia wydanie świąteczne programu “Hej Poznań” . A w programie gość specjalny Robert Makłowicz. Opowie o swojej pasji do gotowania i podróżach które inspirują go do ciągłego rozwoju. W programie wystąpi również Zygmunt Kopeć, nasz ekspert od historii, opowie o międzynarodowych tradycjach świątecznych. Czy widzieliście, że w Japonii rarytasem bożonarodzeniowym jest kurczak ze znanej amerykańskiej sieci fast food? Będzie też wiele innych ciekawostek ze świata. Ks. Marcin Janecki, dyrektor Caritas Archidiecezji Poznańskiej przedstawi nam historię poznańskich wigilii dla osób potrzebujących, ich idee oraz tegoroczne obchody.

Gościem Ani Drzazgi będzie Ewelina Matyjasik Lewandowska, projektantka wnętrz opowie o oryginalnych pomysłach na świąteczne dekoracje w domu oraz o tym jakie błędy popełniamy najczęściej przy urządzaniu swoich czterech kątów.

Z prezeską Ogólnopolskiej Fundacji NaszeZoo.pl – Michaliną Zabłocką która od 2015 roku działa na rzecz bezdomnych czworonogów będziemy rozmawiać na temat  zapobieganiu bezdomności kotów. Sytuacja w jakiej znalazła się fundacja to  wyzwanie znalezienia nowego lokalu, który stanie się domem dla 50 kotów będących pod opieką fundacji.