Laureaci konkursu Walentynka z Poznania w studiu Codziennego Poznania!

Zakończyliśmy kolejną edycję naszego konkursu Walentynka z Poznania. Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło dziś podczas programu Hej Poznań, w czasie którego zwycięzcy nie tylko odebrali walentynkowe prezenty, ale także opowiedzieli o tym, dlaczego się zgłosili i jak walczyli o zwycięstwo!

 

Już po raz kolejny portal codziennypoznan.pl przygotował konkurs dla zakochanych, czyli Walentynka z Poznania. W tym roku nagrodą główną był weekend w luksusowym Hotelu Grand Lubicz w Ustce, do którego zwycięska para pojedzie samochodem Toytoa Highlander od Autoryzowanej Stacji Dealerskiej Toyota Ukleja.

Nagrodą za drugie miejsce były bilety lotnicze od portu lotniczego Poznań-Ławica, natomiast za trzecie można było zdobyć kosmetyczną metamorfozę od Queen Lac.

Co należało zrobić? Po raz kolejny głównym zadaniem było zrobienie sobie zdjęcia z naszym walentynkowym serduszkiem, a następnie uzyskanie jak największej liczby głosów podczas internetowego głosowania. W tym roku jednak zdjęcia wykonywane były w specjalnym tramwaju walentynkowym, oznakowanym serduszkami i napisem „Walentynka z Poznania”, który od 1 lutego kursował po poznańskich ulicach.

Rywalizacja jak zwykle była zacięta, ale ostatecznie pierwsze miejsce zajął Bartosz, który nad morze pojedzie ze swoją partnerką Marysią. Para była gościem dzisiejszego programu Hej Poznań, podczas którego oficjalnie wręczyliśmy nagrodę.

Podczas rozmowy z Anią Drzazgą Bartosz przyznał, że do konkursu przystąpił, gdy wracał z zajęć na uczelni. Gdy jechał tramwajem zauważył naszą foto-ekipę z serduszkiem, która wytłumaczyła zasady rywalizacji. Postanowił zrobić sobie zdjęcie i jak zapewnia, jest na nim uśmiechnięty – choć nie widać tego przez maseczkę.

Duch rywalizacji obudził się jednak najbardziej w jego dziewczynie, Marysi, która gdy tylko ruszyło głosowanie zaczęła motywować do głosowania. Para szybko „zwerbowała” do oddawania głosów na ich zdjęcie rodzinę i znajomych, a ci swoich znajomych. Jak przyznał Bartosz, akurat w sobotę miał urodziny, więc świętowanie połączono z regularną walką o głosy – także te międzynarodowe. Choć tuż przed końcem rywalizacji para z drugiego miejsca wyprzedziła ich, to ostatecznie udało im się wywalczyć nagrodę główną.

Co planują robić w Ustce? Para przyznała, że już obejrzała ofertę Hotelu Grand Lubicz i nie może się doczekać, by z niej skorzystać. Zarówno strefa spa jak i bliskość morza są czymś, co bardzo im odpowiada. Kto poprowadzi Toyotę Highlander od Toyota Ukleja? Prawdopodobnie Bartosz, ale oboje mają prawo jazdy, więc rozważają zamianę za kierownicą.

Drugie miejsce zajęła Wiktoria, której do zwycięstwa brakowało naprawdę niewiele. Nagroda za drugą pozycję także ucieszyła zarówno ją jak i jej chłopaka. W czasie programu Wiktoria przyznała, że to właśnie jej druga połówka najczęściej oddawała głosy walcząc o wygraną.

Wskazała, że chciała wziąć udział w konkursie, a zdjęcie zrobiła także by zachęcić pozostałych pasażerów w tramwaju do zabawy. Nagrodą za drugie miejsce są bilety lotnicze od portu lotniczego Poznań Ławica. Czy Wiktoria lubi podróżować? Jak przyznaje – bardzo, ale podróże ją stresują. Dlaczego? Bo stresuje ją… pakowanie. Mamy jednak nadzieję, że w romantyczną podróż ze swoim chłopakiem Krzysztofem wyleci bez stresu, by w pełni cieszyć się swoją nagrodą.

Ostatnie miejsce na podium wywalczyła Ewa, młoda mama uroczych, trzymiesięcznych bliźniaczek. To właśnie córki znalazły się na walentynkowym zdjęciu konkursowym.

Jak przyznała Ewa, udział w konkursie był „spontaniczną akcją”, bo zwykle po mieście poruszają się samochodem. Być może los chciał, żeby wsiadła z córkami i mężem akurat do naszego walentynkowego tramwaju?

Nagrodą za trzecią pozycję jest kosmetyczna metamorfoza od Queen Lac. Czego bardziej potrzebuje mama kilkumiesięcznych maluchów niż chwili dla siebie? Wydaje się więc, że nagroda idealnie pasuje do Ewy, o którą zadbają ekspertki z profesjonalnymi kosmetykami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom gratulujemy wygranych!

Organizatorem konkursu był portal codziennypoznan.pl. Sponsorami zabawy byli: Hotel Grand Lubicz „Uzdrowisko Ustka” w Ustce, Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Ukleja, Port Lotniczy Poznań-Ławica, QueenLac oraz WarsztatArt. Partnerem naszej akcji było: MPK Poznań oraz MobilAd.