Walentynka z Poznania – śledź konkursowy tramwaj w aplikacji, wsiądź na jego pokład i wygraj nagrody!

„Zrób zdjęcie w naszym walentynkowym tramwaju i wygraj” ale… jak go znaleźć? Można szukać w mieście na różnych liniach regularnych, a można też skorzystać ze specjalnej aplikacji, która umożliwia śledzenie go na trasie! Warto wsiąść na jego pokład i wziąć udział w konkursie Walentynka z Poznania, by wygrać atrakcyjne nagrody.

Już po raz kolejny portal codziennypoznan.pl przygotował walentynkową zabawę dla poznaniaków. Od kilku dni na poznańskich ulicach można spotkać wyjątkowy tramwaj – ozdobiony serduszkami i hasłem „Walentynka z Poznania”. Jeśli widzicie go na trasie w godzinach 16:00-19:00 to koniecznie wsiądźcie na jego pokład.

W tych godzinach czeka na Was nasza foto-ekipa ze specjalnym rekwizytem. Wystarczy, że zrobicie sobie zdjęcie z naszym sercem i wypełnicie formularz zgłoszeniowy.

Następnie ruszy głosowanie na naszym portalu, a na uczestników, którzy zdobędą największą liczbę głosów czekają atrakcyjne nagrody.

Jak jednak znaleźć specjalny tramwaj? Można szukać go na poznańskich ulicach na liniach regularnych, jednak gdy nie chcemy zdawać się jedynie na szczęście wystarczy śledzić jego trasę w specjalnej aplikacji „Czy na Czas?”. Znajdziecie tam informację o tym, na której linii kursuje w danym dniu, gdzie aktualnie się znajduje i za ile minut będzie na danym przystanku.

Bezpośredni link do śledzenia Walentynkowego Tramwaju znajdziecie TUTAJ.

Proste? Oczywiście! Teraz wystarczy wsiąść na pokład, zrobić kreatywne zdjęcie z walentynkowym sercem i zachęcić innych do głosowania!

Zwycięzca otrzyma voucher dla dwóch osób do wykorzystania w pięciogwiazdkowym Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Można więc sprawić sobie romantyczny weekend nad Bałtykiem w luksusowych warunkach! To jednak nie koniec!
 
Zakochani otrzymają do swojej dyspozycji na cały weekend samochód Toyota Highlander od Autoryzowanej Stacji Dealerskiej Toyota Ukleja. Pozwoli to na zaplanowanie ciekawej wycieczki bez konieczności przejmowania się transportem. Spontaniczna zmiana trasy i dodatkowa atrakcja? Wypad za miasto? To żaden problem, gdy ma się wygodny samochód na wyłączność.
 
Dla osoby, która zajmie drugie miejsce Port Lotniczy Poznań-Ławica przygotował dwa bilety lotniczne do Włoch! Oryginalna włoska kolacja przy świecach? Zachód słońca na tle zabytków? Romantyczne scenerie i muzyka? A może wspólne poznawanie kultury i historii? Wszystko to i wiele więcej można odkryć we Włoszech, bez martwienia się o ceny biletów lotniczych!
 
Osoba, która zajmie trzecie miejsce w naszym konkursie otrzyma nagrodę ufundowaną przez firmę QueenLac. Panie mogą liczyć na metamorfozę. Może to właśnie idealny czas na zmiany? Nie zapomnieliśmy też o panach – dla Was QueenLac przygotowało zabiegi kosmetyczne, które pomogą Wam się zrelaksować i zadbać o swoje ciało. Pamiętajcie, że wygrywacie zabiegi dla siebie i swojej drugiej połówki.
 
Kto powiedział, że nagrody są tylko na podium? W naszej zabawie nagrodzimy także osobę, która uplasuje się tuż za nim! Nagrodą za czwarte miejsce jest voucher o wartości 500 złotych do WarsztatArt! Przy wyborze pięknych kwiatów, roślin czy też ozdób pomoże Wam cudowna i znająca się na swych fachu ekipa w kwiaciarni, która doradzi, podpowie i zaopiekuje się Wami podczas zakupów!
 
To jednak nie wszystko! Po zakończeniu konkursu wszystkie zdjęcia biorące udział w zabawie zostaną umieszczone na specjalnym banerze, który zawiśnie w Poznaniu!
 
Więcej informacji i regulamin konkursu znajdziecie tutaj.