Impact’22 – wydarzenie otworzy Yuval Harari

W połowie maja na terenie MIędzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja międzynarodowej konferencji Impact. Tegoroczną odsłonę otworzy prof. Yuval Harari, autor „Sapiens. Od zwierząt do bogów”, które stało się bestsellerem na całym świecie.

 

Konferencja Impact jest jednym z najważniejszych i największych wydarzeń technologiczno-gospodarczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja zaplanowana jest na 11 i 12 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na pięciu scenach wystąpi ponad 400 gości z Polski i zagranicy, którzy będą wypowiadać się w 18 obszarach tematycznych.

Tegoroczną edycję otworzy prof. Yuval Harari, historyk, filozof i pisarz izraelskich, który ma na swoim koncie kilka światowych bestsellerów, takich jak: „Sapiens: od zwierząt do bogów”, „21 lekcji na XXI wiek” oraz „Homos deus. Krótka historia jutra”. Jego książki przetłumaczono na 65 języków, sprzedając ponad 35 milionów egzemplarzy.

Impact’22 będzie przestrzenią do rozmów i dyskusji branżowych. Jednocześnie, jak podkreślają organizatorzy, to połączenie biznesu, nauki, administracji publicznej oraz nowoczesnych technologii, w kontekście wpływu na przyszłość i rozwój świata.

Uczestnictwo zapowiedziały takie firmy jak m.in. Google, Dell Technologies, Mastercard, AstraZeneca, BNP Paribas, Volkswagen czy BGK.

Podobnie jak przy poprzednich edycjach, przygotowano szereg wydarzeń towarzyszących, wśród których znalazły się m.in. warsztaty biznesowe, koktajle networkingowe oraz okrągłe stoły branżowe.

Więcej na temat agendy wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej konferencji.