Hej Poznań od 8:30 na żywo

https://www.youtube.com/watch?v=xav8_mutF-0https://www.youtube.com/watch?v=gzEPjPlt1B0 Naszym pierwszym gościem będzie Jakub Kozaczyk, działacz SpecHouse PSŻ Poznań, oraz Remigiusz Świątek Mercedes-Benz, MB Motors. Z wielkimi pasjonatami żużlu  porozmawiamy o kondycji poznańskiego żużlu, o ostatnich sukcesach o współpracy z MB Motors oraz planach na przyszłość.  Następnym gościem będzie Jerzy Moszkowicz dyrektor artystyczny festiwalu Ale Kino! Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! to odbywające […]

Naszym pierwszym gościem będzie Jakub Kozaczyk, działacz SpecHouse PSŻ Poznań, oraz Remigiusz Świątek Mercedes-Benz, MB Motors. Z wielkimi pasjonatami żużlu  porozmawiamy o kondycji poznańskiego żużlu, o ostatnich sukcesach o współpracy z MB Motors oraz planach na przyszłość.

 
Następnym gościem będzie Jerzy Moszkowicz dyrektor artystyczny festiwalu Ale Kino! Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! to odbywające się co roku w Poznaniu święto filmu, mające na celu promocję dobrego kina dla młodych widzów. O tym jakie atrakcje czekają nas w tym roku zapytamy naszego gościa.
 
Julia Bilarzewska, Psycholożka, seksuolożka, założycielka Instytutu Zdrowia Psychoseksualnego  Magdalena Świderska

Seksuolożka- specjalistka Seksuologii Praktycznej. Założycielka AMORI Centrum Seksuologii Pozytywnej.

Z naszymi gościniami porozmawiamy o zbliżającym się Festiwalu Rozkoszy  w Poznaniu.

Ukraina cały czas potrzebuje naszej pomocy. Tysiące budynków zostały zniszczone lub uszkodzone. O akcji dostarczania polskich okien za naszą wschodnią granicę opowie przedsiębiorczyni Joanna Kruszyńska.

Heron Live Hotel to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Jest to pięciogwiazdkowy obiekt położony nad malowniczym jeziorem Rożnowskim. O tym unikalnym miejscu opowiedzą Marta Klepka, Dyrektor Heron Live Hotel, Aneta Barczyk, Manager Recepcji i Spa oraz Aneta Kosecka-Baran, Food & Beverage Manager

W sobotę 1.10 chór męski “Arion” świętował swoje 110 lecie. O historii, jubileuszu oraz o przyszłości tej grupy opowie jej prezes Zbigniew Ścigocki.